Chronisz swoje pomysły - flashgate

Bezpieczeństwo każdej idei

Data Security System jest narzędziem biznesowym, dedykowanym zwłaszcza osobom i firmom posiadającym znaczny kapitał intelektualny.

Wszelkie projekty, wzory, receptury jak i publikacje, umowy i faktury – posiadają ogromną wartość dla ich twórców i właścicieli. Cenne, wyjątkowe pomysły należy pokazywać światu i zbierać tego owoce, jednak w fazie wstępnej, przed wdrożeniem projektu w życie niezwykle groźne byłoby utracenie idei, a w najgorszym razie przywłaszczenie jej sobie przez inną osobę. W czasach rządzonych przez pieniądze, niczego nie można być pewnym.Trade secret

Pomysły to także przetargi. Bo przecież trzeba wpaść na to w jaki sposób zbudować ofertę, aby była bezkonkurencyjna. Wyciek wstępnej czy nawet ostatecznej koncepcji przed czasem jej oficjalnego ogłoszenia mógłby okazać się katastrofalny w skutkach i przynieść niepowetowane straty firmie. DSS dedykujemy także osobom, których projekt bierze udział w ważnym konkursie i jego wyciek zrujnowałby szanse na zwycięstwo.

 
 

W grupie zwiększonego ryzyka znajdują się także przedstawiciele branży artystycznej. Zagrożone kradzieżą są wszelkie scenariusze filmowe, kompozycje muzyczne, obsada aktorska, wersje robocze powieści czy książek popularno-naukowych, artykuły, recenzje i raporty, a także projekty obrazów, dzieł sztuki, plany architektoniczne itd.