Flashgate na CeBIT 2015

IMG_87061

W dniach 16-20.03.2015 nasza firma prezentowała najnowszą wersję DSS’a na największych w Europie targach teleinformatycznych CeBit 2015. Nasz produkt spotkał się z dużym zainteresowaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale również dystrybutorów z różnych stron świata. Dzięki współpracy z naszym niemieckim partnerem, firmą Windream, po raz kolejny przekonaliśmy się, iż nasz produkt jest doskonałym uzupełnieniem i rozszerzeniem takich systemów, jak np. ecm, crm, czy eip.

Z kolei prezentacje DSS’a przez naszego szwajcarskiego partnera, firmę Kinetic, na wykładach otwartych i stanowiskach BIT COM’u wyraźnie pokazały, iż nasz produkt należy do najnowszej generacji programów zabezpieczających dane, chroniąc je na poziomie plikui wyróżniając się wśród konkurencji na rynku międzynarodowym zarówno wyjątkowo rozbudowaną oraz szczelną funkcją „printscreenprotection”, jak również możliwością całkowitej ochrony plików na różnych nośnikach danych znajdujących się nawet poza firmą.

Jednym z „gorących’ tematów na tegorocznym CeBit’cie były nowe niemieckie przepisy dotyczące ochrony danych w tzw. „chmurze”. Z dużym uznaniem naszych niemieckich rozmówców spotkał się fakt, iż proponowana przez nas najnowsza wersja DSS’a nie tylko odpowiada wszelkim wymogom zawartym w tych przepisach, ale zapewnia poziom bezpieczeństwa na najwyższym z trzech wymienianych w regulacjach niemieckich poziomie, oferując dodatkowo wiele innych funkcji.