Kontrolujesz swoje dane - flashgate

Z DSS kontrolujesz dokumenty – gdziekolwiek jesteś

Z zewnątrz firmy, z zewnątrz budynku, z innego komputera, z samolotu, z plaży, z konferencji. Jedynym warunkiem dostępu jest Internet, jednak w dzisiejszych czasach nie stanowi to problemu. Znajdując się w dowolnym miejscu na ziemi i korzystając z losowego komputera istnieje możliwość kontroli tego co się dzieje z poufnymi danymi. Rozwiązanie gwarantuje komfort, spokój i nie zabiera wiele czasu.

Dla wszystkich osób pochłoniętych licznymi obowiązkami, podróżującym słuzbowo, zarządzających wieloma podwładnym, a także dla tych co po prostu cenią swój czas i spokój – Data Security System będzie idealnym produktem. DSS ne tylko skutecznie chroni Twoje dokuemnty, ale dba także o komfort i wygodę użytkowania. Do jego najważniejszych zalet należy mobilność i możliwość zarządzania całym systemem, niezależnie od miejsca w którym przebywamy i niezależnie od miejsca, w którym znajdują się zabezpieczone dokumenty.

 Jak to możliwe?

Jako właściciel pliku, jesteś w stanie zarządzać dostępem do wszystkich plików zaszyfrowanych DSS’em, przydzielać bądź ograniczać prawa do ich otwierania, edytowania czy drukowania wybranym użytkownikom, a także całkowicie odciąc dostęp w razie potrzeby.

Dodatkowo, jeśli zaistnieje próba kradzieży poufnych danych np. któryś z użytkowników systemu będzie usiłował przekroczyć swoje uprawnienia i wydrukować lub zapisać pod inną nazwą plik z informacjami, zostaniesz o tym poinformowani mailowo. Nie musisz zatem nieustannie śledzić panelu administracyjnego, aby być na bieżąco z ważnymi aktualizacjami.

Z DSS’em na jakości zyskają zarówno procesy biznesowe jak i życie prywatne, a w nie zawsze warto inwestować!