Zarząd - flashgate

Członkowie zarządu Flashgate Sp. z o.o.

 

dr hab. Rafał Śliwiński, prof. nadzw. UEP

Prezes ZarząduRafał Śliwiński

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych, profesor nadzwyczajny w Katedrze Zarządzania Międzynarodowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a także na Uniwersytecie w Hamburgu (Niemcy), i Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie (Holandia).

Pracował w Hanseatische Leasing i Hanseatische Investitionsbank, Citibank (Niemcy), w Nederlands Economisch Institut (Holandia). Członek Rady Nadzorczej Carpatia Capital S.A. Posiada 10 letnie doświadczenie w branży IT.

Specjalizacja: nowoczesne rozwiązania informatyczne w zakresie bezpieczeństwa plików i danych, polityki bezpieczeństwa firmy, kontroli dostępu do wrażliwych informacji – Data Security System (DSS) oraz bezpiecznego przekazywania poufnych treści.

 

 

dr Magdalena Śliwińska

Wiceprezes ZarząduMagdalena Śliwińska

Doktor nauk ekonomicznych w Katedrze Europeistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Studiowała na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a także na Uniwersytecie w Hamburgu (Niemcy) i Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie (Holandia).

Pracowała w Dresdner Bank, Zippert & Co International Spedition, Citibank (Niemcy), Kierownik MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu, Prezes Fundacji Wygraj Przyszłość.